• Wpisów: 27
  • Średnio co: 16 dni
  • Ostatni wpis: 157 dni temu, 00:02
  • Licznik odwiedzin: 362 / 451 dni
 
pamietnikosiemnastki
 
Chcę być perfekcyjna. Chcę być kochana: Boże ile to się porobiło ostatnio.
Matura za pasem.
Poznałam takiego studenta. Spotykamy się. Nie biorę tego na poważnie Ale on to chyba bierze na poważnie. Takie odnoszę wrażenie. W sobotę idziemy na urodziny do jego kumpla K. (Może być ciekawie). Poznałam też dwa miesiące temu taką Natalię. Fajnie nam się gadali. Dwa razy byłam u niej. Trochę się obmacywałyśmy Ale to nic co wykracza po za odpowiednie granice. No dobra może trochę. Ale było miło. Z drugiej strony ona ma dziewczyne więc....Nie powinnyśmy. Dla "formalności " zerwałyśmy kontakt Ale nie oficjalnie dalej rozmawiamy.
Z tego co jeszcze wydarzyło się w ciągu ostatnich dwóch tygodni to próbuje z tym Studentem. Nazywa się D. Wyswatać moją znajomą z jego znajomym. Chcemy iść na podwójną randkę do kina Ale bądź co bądź pewnie nic z tego nie wyjdzie. Przynajmniej ja tak czuje.

Ogólnie to chciałam wrócić do diety i tak dalej i dalej Ale jakoś brakuje mi motywacji. W ogóle nie tylko motywacji do diety Ale też m.in.  nauki i życia.a najgorsze w tym że matury zaraz.
Próbne za 6 dni
A ja jestem w czarnej dupie.
Boosko.  Jeśli ubłagam jakoś D. To pouczy mnie matmy trochę + mam korki Ale to jedna godzina w sobotę.

Taka koleżanka K. Chce żebym poszła z nią na lumpeksy w pt I bardzo bym chciała iść Ale nie wiem czy nie mam w tym czasie kiedy ona chce iść prób poloneza. Więc będę musiała ją wypytac. Chociaż najchętniej zaszyłabym się na weekend u A. Z zapasem wina i dobrą książką.

Dobrze że jutro nie mam repetytoriow z polskiego. Będę mogła na spokojnie pouczyć się bio po lekcjach. Nawet nie mówię o zadaniach maturalnych Ale o samym kuciu teorii. Albo będę robić arkusz z chemii ( miałam to dokończyć w weekend Ale w sumie nie pamiętam czemu tego nie zrobilam)

Ja nie wiem jak ja wstanę jutro o 5.....
Dwie kawy chyba postawią mnie na nogi.

W ogóle miałam ostatnio taką sytuację że bardzo bolało mnie serce i zaczęłam się zastanawiać czy to już ten moment w którym sygnalizuje mi mój organizm że coś jest nie halo.
Ale póki co to była jedna sytuacja I nic z tym nie zrobiłam

To chyba wszystko z tego chaosu który mi siedzi w głowie. Do następnego

Nie możesz dodać komentarza.

 
  •  
     
    Panie Jezu, Ty przyszedłeś po to, aby uzdrowić serca zranione i udręczone, proszę Cię, abyś uzdrowił urazy powodujące niepokoje w moim sercu. Proszę Cię w szczególny sposób, abyś uzdrowił tych, którzy są przyczyną grzechu. Proszę Cię, abyś wszedł w moje życie i uzdrowił mnie od urazów psychicznych, które mnie dotknęły w dzieciństwie i od tych ran, które mi zadano w ciągu całego życia. Panie Jezu, Ty znasz moje trudne sprawy, składam je wszystkie w Twoim Sercu Dobrego Pasterza. Proszę Cię, odwołując się do Twej wielkiej rany, otwartej w Twoim Sercu, abyś uleczył małe rany mojego serca.Ulecz rany moich wspomnień, aby nic z tego, co mi się przydarzyło, nie przysparzało mi cierpienia, zmartwień, niepokoju. Ulecz, Panie, wszystkie te urazy, które w moim życiu stały się przyczyną grzechu. Amen.